Konetori.com

RealMachinery


Puhelin
020 734 7444
Osoite
RealParkinkatu 9
37570 Lempäälä
Yhteyshenkilö(t)
Juuso Setälä, Lempäälä
+358 (0)44 755 0092
juuso.setala@realmachinery.fi

Jyrki Ylisarkki, Lempäälä
+358 (0)44 755 6528
jyrki.ylisarkki@realmachinery.fi

Vesa Hietala, Vantaa
+358 (0)40 169 0888
vesa.hietala@realmachinery.fi

Markku Takala, Vantaa
+358 (0)400 516 047
markku.takala@realmachinery.fi

Tero Leinö, Turku
+358 (0)400 311 919
tero.leinio@realmachinery.fi

Asko Partanen, Kuopio
+358 (0)44 088 1931
asko.partanen@realmachinery.fi

Harri Ojala, Oulu
+358 (0)400 896 897
harri.ojala@realmachinery.fi

Janne Paakkunainen, Oulu
+358 50 352 5675
janne.paakkunainen@realmachinery.fi
Sähköposti
juuso.setalarealmachinery.fi
jyrki.ylisarkkirealmachinery.fi
vesa.hietalarealmachinery.fi
markku.takalarealmachinery.fi
tero.leiniorealmachinery.fi
asko.partanenrealmachinery.fi
harri.ojalarealmachinery.fi
janne.paakkunainenrealmachinery.fi

Konetorilla 1 vuotta

Ilmoittajan kotisivut Kaikki ilmoitukset 60 Huolto- ja korjauspalvelut 0 Uutiset 0

Autolle.com - Yritysrahoitus koneille
Etkö löytänyt hakemaasi? Jätä kaikille näkyvä ilmainen ostoilmoitus
Osta ja Myy Metallintyöstökoneet Metallitorilla
Ojala Machine