Konetori.com

Rotator Oy


Puhelin
(03) 2874 111
Osoite
Tuottotie 4
33960 Pirkkala


Pirkkala
Maarakennuskoneet myynti:

Juhani Helin 0400 721 200
juhani.helin@rotator.fi

Jari Järvensivu 040 0138 568
jari.jarvensivu@rotator.fi

Trukit ja kurottajat myynti:

Ville Jokela 040 837 5084
ville.jokela@rotator.fi

Jorma Puhakka 040 556 2774
jorma.puhakka@rotator.fi

Henkilönostimet ja nosturit:

Vesa Valtonen 0400 622 873
vesa.valtonen@rotator.fi

Vantaa
Maarakennuskoneet myynti:

Juha Myötämäki 0400 450 900
juha.myotamaki@rotator.fi

Janne Väistö 046 922 8202
janne.vaisto@rotator.fi

Trukit myynti:
Juha Jaakola 050-3536 444
juha.jaakola@rotator.fi

Jorma Puhakka 040-5562 774
jorma.puhakka@rotator.fi

Kurottajat myynti:

Jorma Puhakka 040-5562 774
jorma.puhakka@rotator.fi

Jarno Kohtamäki 050 4710 977
jarno.kohtamaki@rotator.fi

Henkilönostimet ja nosturit:

Terho Laine 040 5165 600
terho.laine@rotator.fi

Lieto
Henry Leino 0400 200 587
henry.leino@rotator.fi

Kuopio
Vesa Lehto: +358 40 7787 781
vesa.lehto@rotator.fi

Rovaniemi
Kalle Ruonala 050 3056 944
kalle.ruonala@rotator.fi

Oulu
Aarne Halmetoja 045 201 2871
aarne.halmetoja@rotator.fi

Kalle Ruonala 050 3056 944
kalle.ruonala@rotator.fi

Sijaintimme:



Konetorilla 14 vuotta

Ilmoittajan kotisivut Kaikki ilmoitukset 138 Huolto- ja korjauspalvelut 0 Uutiset 0

Autolle.com - Yritysrahoitus koneille
Etkö löytänyt hakemaasi? Jätä kaikille näkyvä ilmainen ostoilmoitus
Osta ja Myy Metallintyöstökoneet Metallitorilla
Ojala Machine